Ayosnet Sağlıklı Yaşam Ürünleri San. Tic. Ltd. Şti. 2020 ağustos ayında  uzun yıllardır saha tecrübesi olan alanın da uzman kadrosuyla birlikte kuruldu.Sağlıklı yaşam sektöründe faliyet gösteren şirketimiz gıda takviyeleri,kozmetik ürünleri, kişisel bakım ürünleri ve beslenme ürünleriyle müşterilerine hizmet vermektedir."En kaliteli ürünleri en uygun fiyatlara alma " felsefesiyle yola çıkan şirketimiz; insanlara daha hızlı ulaşmak ve ihtiyaçlarını daha çabuk karşılamak amacıyla sistematik ve modern bir  ticaret sistemi olan Network Marketing'i tercih etmiştir.

Yüksek etki gücüne sahip ürünlerimizin AR-GE çalışmaları Geleneksel ve Tamamlıyıcı Tıp Hekimleri,kimyagerler ve gıda mühendislerinden oluşan bilimsel danışma kurulumuz tarafından yapılmaktadır.Ürünlerimiz İSO 9001:2008, İSO 22000:2005, İSO 140001:2004 GMP standartlarında ve  helal sertifikalı tesislerde üretilmektedir.

 Basit,anlaşılır,adil,şeffaf ve üye odaklı bir kazanç planına sahip Ayosnet sektöre birçok yeniliği beraberinde getirmektedir.Yüksek başlangıç paketleri olmadan,paket yükseltme süreleri olmadan, yıllık paket yenileme olmadan, hazır paketler almaya gerek kalmadan, puan oyunları olmadan,zorlayıcı aktiflikler olmadan,kariyer yapma süresi ve kariyerden düşme olmadan ücretsiz bir şekilde üye olup satış ağınızı kurabilirsiniz.

  Ayosnet şirketimiz üyelerine sağlık,kazanç,kişisel gelişim,başkalarına yardım etmek,kendi işine sahip olmak gibi daha birçok noktada olanaklar sağlayıp geniş bir istihdam alanı oluşturmaktadır. 

MİSYON VE VİZYON

  Misyonumuz;  daha kaliteli yaşamak herkesin hakkı bunu biliyoruz.Şimdi ki halinden daha sağlıklı, daha varlıklı, daha mutlu ve daha sosyal. Doğrudan satış sektörünün olanaklarından yararlanarak insanların bu ihtiyaçlarına karşılık bulabilmesi için varız.

Vizyonumuz ; Gelecekte ki on yıl içerisinde etik ve ahlaki değerlerden ödün vermeden sektörün en büyük iş hacimli şirketi olmak.

 

 

 

 

 

 

AYOSNET

AYOSNET ailesine katılmak için bir sponsora ihtiyacnınz vardır. Eğer bir sponsora sahip iseniz Tıklayın.